Detetu od 13 god se pojavljuju ranice na glavi, crvene pa se stvaraju kraste ali ne zarasta. Prvo smo mislili da je od peruti, promenili smo sampon ali i dalje se stvaraju. Svrbi je. Sta moze da se maze? Koristili smo pantenol ali ne pomaze.

    Odgovoreno: 11. 04. 2020.
    • Poštovana,

      Pokušajte sa Mycoseb šamponom na 2 dana prati kosu, ostaviti par minuta da deluje pa potom isprati.

      Ukoliko se problem nastavi, obratite se nadležnom dermatologu.

      Srdačno,

      dr Magdalena Nikolić