Postovanje, Na obrazima mi se pojavilo crvenilo koje je drukcije teksture od ostatka koze, grubije i suvlje. Ne svrbi i ne peruta se, ne pojacava se i ne siri se. Inace mi je suva koza. Bila sam uporna sa pantenolom ali nikakve promene. Da li imate neki predlog? Hvala

    Odgovoreno: 02. 04. 2020.
    • Poštovana,

      U pitanju može biti Rozacea. Možete probati sa Bioderma Sensibio AR kremom, 2x dnevno. Ona može ublažiti intenzitet crvenila.

      S obzirom na trenutnu epidemiološku situaciju, preporučujem pregled dermatolog nakon završetka vanrednog stanja jer vaše stanje nije urgentno. Do tada, hvala što ostajete kod kuće.

      Pozdrav

      dr Magdalena Nikolić