Postovani, U decembru sam imala helikobakteriju i terapija je bila pepricaid,ulcamed,ospamox,fromilid,bulardi. U januaru su pojavile promene na kozi ispod grudi u obliku crvenila i javio se svrab. Od dermatologa sam dobila terapiju: sudocrem, triderm i daktanol. To se povuklo, a u martu mi se pojavilo crvenilo i osip po licu. Mogu vam poslati i fotografije Bris lica je sterilan. Napominjem da imam 65 god., dijabeticar sam i redovna terapija mi je gluformin, titrace i tensec. Molim za pomoc, ukoliko je to moguce na ovaj nacin. Hvala unapred, Gordana Jankovic

    Odgovoreno: 02. 04. 2020.
    • Poštovana Gordana,

      Na lice možete mazati Daktanol krem 2x dnevno, dok ne prođe vanredno stanje u našoj zemlji. Kada budete bili u mogućnosti, obavite pregled kod dermatologa da bi se postavila dijagnoza i odredila terapija. A do tada, hvala što ostajete kod kuće!!!

      S poštovanjem,

      dr Magdalena Nikolić