Dobro vece, Vec duzi period imam ove flekice po vratu koje nekako postaju intenzivnije i ima ih vise. Prije dvije godine je to bilo manje jedna ili dvije ali sve vise se brojno povecava. Sta koristiti da bude zaista efikasno, jer postaje i estetski problem. Hvala puno S postovanjem, Amra

    Odgovoreno: 03. 04. 2020.
    • Poštovana,

      Možete probati sa korišcenjem Daktanol kreme ili Skinoren kreme. Potrebno je kremu nanositi na promene 2x dnevno.

      Ukoliko se promene ne povuku, preporučujem pregled nadležnog dermatologa nakon završetka epidemije korona virusom.

      S poštovanjem

      dr Magdalena Nikolić