Poštovana-i, Mojoj mami se pojavilo crvenilo nalik bubuljici pre tridesetak dana. U međuvremenu je nastupila zabrana izlaska za starije, pa se obraćamo Vama za savet. Možda preterujem, ali mi se čini da to predugo traje. Jeste na nezgodnom mestu, tu se naslanjaju naočari...U prilogu fotografija. Srdačan pozdrav i unapred hvala.

    Odgovoreno: 01. 04. 2020.
    • Poštovana,

      Savetujem dermoskopski pregled nadležnog dermatologa radi postavljanja dijagnoze. U pitanju nije urgentno stanje, tako da savetujem da to uradite kada prestane vanredno stanje u našoj državi.

      Pozdrav

      dr M. Nikolić