Postovani, Trudnica sam, a primetila sam promenu na noktu od pre par meseci, nakon koriscenja crvenog laka. Da li mislite da je u pitanju gljivicna infekcija? Hvala unapred, Katarina

    Odgovoreno: 01. 04. 2020.
    • Poštovana,

      Uzrok ove promene može biti gljivična infekcija.  S obzirom na aktuelnu epidemiološku situaciju u našoj zemlji, nije potrebno da se sada odmah javljate dermatologu jer vaše stanje ne zahteva hitno lečenje. Takođe, s obzirom da ste trudnica, nemojte koristiti lekove na svoju ruku.

      Pozdrav

      dr M. Nikolić