Postovani,vec duzi vremenski period imam crvene tacke po nogama koje svrbe.Uglavnom se javljaju nakon depilacije i tusiranja. Koristim Butavate kremu koja ih isusi i malo se povuku,ali se nakon sledeceg tusiranja opet pojave. Sta da radim?

    Odgovoreno: 01. 04. 2020.
    • Poštovana,

      Nemojte koristiti navedenu kremu duže od 5 dana, jer zloupotreba ove kreme može dovesti do neželjenih efekata.

      S obzirom na aktuelnu epidemiološku situaciju, potrebno je da se javite nadležnom dermatologu kada ova situacija prođe. Do tada, hvala što ostajete kod kuće.

      Pozdrav

      dr M. Nikolić