Pozdrav,

    Već duže vrijeme imam problema sa masnom kosom, peruti svrbežom uglavnom u srednjem dijelu glave. Odlučio sam se ošišati na kratko kako bih uočio problem i učio sam da imam smeđe fleke po sredini glave. Zamolio bih Vas ukoliko mi možete preporučiti neki šampon kako bih mogao riješiti ovaj problem. Zbog trenutne situacije dermatolozi u blizini mene ne rade, a takođe grad ima zabranu kretanja tako da mi je jedina solucija pitati nekoga online.

    Slika: https://imgur.com/vwBVX8I

    Hvala!

    Odgovoreno: 01. 04. 2020.
    • Poštovani,

      Savetuje se pregled nadležnog dermatologa, ali s obzirom na aktuelnu epidemiošku situaciju, sačekajte da se sve završi. Vaše stanje nije urgentno, tako da nema potrebe za ikakvim hitnim pregledom. Do tada, hvala Vam što ostajete kod kuće!

      Pozdrav

      dr M. Nikolić