Dobar san,imam problem sa aknama koje su upaljene,bole,konstantno izbijaju,probala sam sve moguce preparate i nista nije pomoglo u suzbijanju istih.Zanima me terapija roakutanom,da li je moguce lek uzeti bez uputa dermatologa?

    Odgovoreno: 01. 04. 2020.
    • Poštovana,

      Ozbiljna forma akni se leči uz nadzor dermatologa jer lekovi iz grupe retionida mogu imate neke neželjene efekte. Savetujem Vam da se javite dermaologu kada se aktuelna epidemiološka situacija u našoj zemlji završi. Do tada, hvala što ostajete kod kuće!

      Pozdrav

      dr M. Nikolić