Postovani,

    Molim vas najlepse da mi odgovorite o kakvoj se promeni na kozi ovde radi. Ovo se pojavilo pre 10 dana u vidu male bubuljice i crvenila, sada izgleda ovako kao na slici u prilogu.Hvala vam najlepse unapred,

    Odgovoreno: 01. 04. 2020.
    • Poštovani,

      U pitanju može biti keratoakantom. Savetuje se pregled nadležnog dermatologa i eventualna eksicizija promene radi patohistološke verifikacije. S obzirom na aktuelnu epidemiološku situaciju u našoj zemlji, pregled obaviti nakon završetka epidemije. Do tada, hvala što ostajete kod kuće.

      Pozdrav

      dr M. Nikolić