Poštovani, oštećen mi je nokat pri korijenu jednog prsta ruke. Nisam se udario. Ostecenje je nokat pri korijenu i to na prvi pregled izgleda ružno, širi se brže nego što nokat raste. Dali je to signal za neku drugu bolest u organizmu?

    Odgovoreno: 01. 04. 2020.
    • Poštovani,

      Promena na vašem noktu može ukazivati na nedostatak nekih minerala i vitamina. Savetujem da se obratite vašem lekaru opšte prakse, koji će vas sa određenim laboratorijskim analizama uputiti dalje dermatologu.

      Pozdrav

      dr M. Nikolić