Dobar dan, Pre oko 2 meseca su mi se pojavile "flekice" na kozi, prvo ih je bilo dosta manjih pa su se onda pojavljivale I vece. U toku tusiranja se zacrvene, takodje mi se zacrvene predeli oko kolena I ponekad na tom mestu izbiju. Koza me dosta svrbi. Stanje je Nekad bolje a Nekad losije. Te flekice su najcesce kruznog oblika, dosta su suve, kada povucem kozu na tom mestu jasno se vidi da je drugacija u odnosu na ostatak. Ja bih opisala da izgleda kao oziljak od opekotine, samo je suvo. Zanima me da li znate I cemu je rec? Saljem Vam I neke fotografije I Unapred sam zahvalna na odgovoru. Katarina

    Odgovoreno: 01. 04. 2020.
    • Poštovana Katarina,

      Ovo može biti oblik dermatitisa. S obzirom na loš kvalitet, ne mogu Vam ništa detaljnije napisati. Savetovala bih Vam da se nakon završetka vanrednog stanja i epidemije javite nadležnom lekaru opšte prakse koji će Vas dalje uputiti dermatologu.

      Do tada, hvala što ostajete kod kuće!

      Pozdrav

      dr M. Nikolić