Peruta mi se usna skoljka sve do samog ulaza u uho.Kad zasvrbi oljusti se deo peruti i krene da vlazi na tom mestu .Sutradan je na tom mestu mnogo vise naslaga te peruti.Svrbi ,pecka i imam osecaj kao da je na tom mestu vrelo kad skinem tu perut . Mucim se vec 3 godine mazao sam razne kreme

    Odgovoreno: 01. 04. 2020.
    • Poštovani,

      Potrebno je uraditi bakteriološki bris spoljašnjeg ušnog kanala radi utvrđivanja postojanja bakterija koje mogu biti uzrok Vaših tegoba.

      Ukoliko se izoluje bakterija, potrebno je koristiti antibiotik sistemski i lokalno.

      Ukoliko se Vaše tegobe nastave, savetujem pregled ORL specijaliste i dermatologa.

      Pozdrav

      dr M. Nikolić