Postovani molim vas za pomoc. Imam 21 godinu. Pri vrhu glansa penisa sa leve strane pojavile su mi se tri sitne tackice u boji koze, u sredini svake kao da se nazire jos sitnija bela tackica. Deluju kao male lojne zlezdice. Nisam imao odnose od nove godine, nema drugih simptoma. Mazao sam pantenol oko 6, 7 dana, i ne menjaju se. Plasim se da nisu kondilomi? Sta bi to moglo da bude? Jel mogu da probam neku drugu kremu?

    Odgovoreno: 04. 05. 2010.

Komentari na pitanje: #59973

    • Odgovori ovih ljekara su tako povrsni i daju utisak ljudi koji nemaju interesovanje da bilo kome pomognu. Ovo je jadno i zalosno i uglavnom nam se ljekari tako ponasaju.