Pre 3 meseca mi se pojavilo crvenilo na kozi na ledjima i korenu vrata. Dermatolog mi je rekao da se radi o gljivicnom obolenju. Prepiso kremu triderm koja je ublazila crvenilo ali se idalje sirilo. Zatim mi je prepisao kremu daktanol koja je samo pogorsala stvari jer su mi mesta postala crvena i hrapava. Umedjuvremenu crvenilo je izaslo na vise mesta pa sad imam na rukama nogama stomaku ledjima. Doktor mi je prepisao kapsule kanazol pa me interesuje dalice mi pomoci

    Odgovoreno: 04. 05. 2010.

Komentari na pitanje: #59890

    • Daktanol kremu sam i ja takodje koristila ali za lice, mislim da je u pitanju takodje gljivicno oboljenje ali to jos uvek nisu dokucili, koza mi se bukvalno ljustila perutala i bila je crvena kada sam koristila daktanol jako se pogorsalo stanje ali nastavi da koristis i ja sam i posle cega se i poboljsalo ali daktanol nije dugorocno resenje, posle njega mi je doktorka dala recept za kremu koju prave u apotekaama posebno za mene potpuno prirodnu. . . Pozdrav