Postovani doktore, imam svrab po telu, vratu, glavi, rukama. . . Npr. Kad trcim malo duze i zamorim se. . . I onda dolazi do tog svraba. . . Ne traje dugo, od prilike 10 min. I onda prestane. Dali mozete da mi kazete neku mast ili neke tablete. . . Ako znate sta je u pitanju. . . Hvala unapred!

    Odgovoreno: 20. 04. 2010.

Komentari na pitanje: #58546

    • U poslednja 2-3 meseca svremena na vreme osecam svrab po celom telu, inace nemam nikave promene po kozi. Jedino pre cetri meseca mi je pronadjena kandida u crevima ustvari imala sam je svuda po jeziku, vaginalno itd. Rezultati sada pokazuju da je nema ali po jeziku i dalje bele naslage, koliko su laboratorijske analize merodavne. Sta mi vi predlazete, veoma zabrinuta zbog takvih pojava neznam vise kom doktoru da se obratim.