Dobar dan, obracam vam se u nadi za pomoc, jer ovde jos nisam pronasao adekvatnog lekara. Moj problem traje vec 2 godine. Probudio sam se sa oteklim licem, ocima, jezikom, kapcima, rukama. Sumnjalo se na neku alergiju. Nalazi krvi su u redu. To je trajalo nekoliko dana, imao sam bol u lucima, gusenje. Otkrilo se da sam postao alergican na lesnike. Dijagnoza mi nije pronadena. U mojoj porodici niko nema slican problem. I dan danas kada nosim nesto tesko (ili iz cistog mira) otekne mi ruka i (ili) noga, mesto otoka je bolno i crveno. Obe sake su mi crvene vec 2godine. Takode se sumnjalo na losu cirkulaciju, mada mislim da nije rec o tome. Pomozite mi, ako je moguce. Unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 25. 04. 2010.

Komentari na pitanje: #56973

    • Neko ko zna 26. 04. 2010.

      Zar ne treba uraditi prvo mr ili msct angio grudnog kosa?