Pocetkom januara pojavili su mi se cirevi, 3 kom. Odjednom na butinama. Bila sam kod koznog lekara na pregled i dobila sam terapiju. Po biogramu pila sam dve kutije cefaleksina, kutiju dovicina i mazala sam gentamicin mast. Posle toga je proslo, ali pojavili su se novi vec po drugi put. Uradjene su mi laboratorijske analize krvi koje su dobre! Samoinicijativno sam koristila ihtiol mast koji mi dosta pomaze! U fazi prolazenja ostaju mi tamne mrlje na mestu gde je bio cir. Interesuje me da li mi mozete reci nesto vise o tome, imate li neki savet? Taman kad mislim da je sve proslo oni se pojavljuju iznenada. Ocajna sam! Hvala vam unapred

    Odgovoreno: 16. 03. 2010.

Komentari na pitanje: #55769

    • Imam isti problem vec trecu godinu i bio sam kod koznog medjutim nista nije nasao. Moliv vas dajte mi neki savet koje tablete da uzimam ili sta da radim