Koliko je efikasna emulzija kanebo sensai cellular performance (pise da momentalno uklanja sive celije sa povrsine koze a prodavacica u parfimeriji mi ju je preporucila i kaze da je efikasna u uklanjanju pega) . Koristim je u kombinaciji sa kanebo losionom i dnevnom kremom, a uvece sa losionom i nocnom kremom. Losion stavljam nakon sensai cellular emulzije. Imam pege od rodjenja i zelim na bilo koji nacin i bilo koju cenu da ih s resim

    Odgovoreno: 03. 03. 2010.
    • Poštovana,
      Ja zasita nerazumem veći stručni autoritet prodavačice u parfimeriji u odnosu na posetu i konsultaciju dermatologa, uz dužno i zaista iskreno poštovanje prema svim profesijama, posebno trgovačkoj. Pegavost morate rešiti proverenim i brand preparatima: iklen serum sa rucinolom ili melano ekspert najnoviji preparat na našem tržištu koji se pojavio istovremeno kada i u evropi. Zaštita od sunca je svakodnevna sa preparatima spf najmanje 15.