Postovani doktore, ne znam kako da vam postavim pitanje da bi mi vi odg, posto nisam strucan u tome, slao sam vam pitanje vec dva puta, a vi mi niste odg, nadam se da ce treca biti sreca, jedina nada ste mi vi. Pre sedam god. Sam imao 15 god, i nisam vodio racuna o higijeni, tada mi se pojavilo nesto belo oko kozice, izgleda kao skoreni sapun, i to nikako ne mogu da ostranim. U pocetku nisam nikako mogao da nategnem kozicu, ali to se vremenom pobojsalo ali to belo je ipak ostalo, posle 5 meseci od te pojave, oko glavica su mi se pojavile minijaturne tackice u obliku sitnih bubuljica, koje me inace ne svrbe ne bole. . . Nemam nikakvih posledica, nisam imao seksualne odnose bez kondoma. Znam da moram ici na preglede, ali voleo bi dami date savet, i da mi kazete da li je to opasno. Puno vam hvala unapred. Izvini te na prostom izrazavanju.

    Odgovoreno: 06. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Ja pak mislim da sam vam odgovorio. Ponoviću: bele tačkice su bezopasne i predstavljaju hipertrofisane tissonove žlezde. Što se tiče prepucijuma i naslaga na njemu, konsultujte urologa i razmotrite cirkumciziju ukoliko je potrebno.