Postovani, devojcica stara 12 god. Ima problem u uglovima cela koji traju oko 6 meseci. Nista posebno nije koristila sem losiona koje kupujemo u apoteci (nivea. . .) da li postoji neki konkretniji preparat kojim bi sprecili eventualne sitne oziljke koji ostaju posle istiskanja bubuljica? Hvala

    Odgovoreno: 06. 02. 2010.
    • Poštovana,
      Zaista neznam ko istiskuje bubuljice, ukoliko ste to vi ili ona to je pogrešno. Na slici se nevide bubuljice. Masna koža se svakodnevno enguje. Preporučujem da zasita konsultujete dermatologa kako bi vas posavetovao kako da to svakodnevno činite. Što se tiče preparata exfoliac kolekcija je broj 1 za negu masne kože i lokalnu terapiju kože sklone aknama.