Postovani doktore, doktorka. Pre oko godinu dana na delu trbuha iznad penisa i retko na unutrasnjoj strani butine pojavljuju mi se "bubuljice" bele boje koje vremenom rastu, lako se otklanjaju kada se "potkopaju", odnosno noktima istisnu. Tvrde su dosta, na dnu imaju kao korencic bukvalno, i nakon cedjenja to mesto krvari, po meni obilnije sa obzirom da se valjda radi o bubuljici. . . . Sta to moze biti? Unapred zahvalan, pozdrav!

    Odgovoreno: 05. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Opis promena je nedovoljan. Potreban je pregled dermatologa. Verovatno je u pitanju neka hiperkeratotična promena ali opisu odgovaraju i papilomi i retko neke druge keratoze. Možete da nam pošaljete fotografiju preko servisa teledermatologija ili da konsultujete dermatologa.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #52121

    • Pozdrav. . . . Meni se pojavio isto taj problem pre nekih mesec i po dana! Interesuje me sta to moze biti? I da li neko moze da mi odgovori sto pre. Hvala unapred. . .: )