Poštovani doktore, radio sam bris glansa penisa i izolovana je e. Coli, candida speci. Nije izolovana. Takođe na glaviću, zadnjh nekoliko meseci imam neko crvenilo (kao neki pečati) koje na dodir malo hoće nekad da boli a na spoju kožice i glavića nešto belo. Interesuje me šta da radim. Hvala.

    Odgovoreno: 05. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Teško je zaista reći na osnovu vašeg opisa da li je u pitanju dermatoza ili fiziološko stanje. Obratite pažnju na neželjene efekte lekova ukoliko ih koristite, na recidivatne herpes infekcije. Ukoliko promene baš perzisitraju konsultujte dermatologa, jer se terapija razlikuje i potrebno je prilagoditi u odnosu na kliničku sliku.