Imam 14 god. Prije par mjeseci sam primijetio promjene na polnom organu. Ljekar je postavio diagnozu furunkul i dao mi cefalexin 500 mg. Popio sam 3 kutije i nije mi bolje. Sta da radim?

    Odgovoreno: 05. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Moguće je da je i hidradenitis supurativa. Kako god, antibiotik bi trebalo da vam pomogne. Često je potrebno malo i kod hirurga ili dermatologa kontrolisano izdrenirati gnojni sadržaj iz promene. Konsultujte ponovo dermatologa i predložite mu drenažu.