Poštovani, već 8 meseci imam neke čudne, sitne tačkice, jedva vidljive. Tačnije, vide se lepo samo pod lupom, dok golim okom se vide jedva. Nalaze se tačno na kozici ispod glave penisa, ali ne odmah ispod, nego nešto manje od 1 cm ispod glave penisa, kada kozicu povučem ka korenu, i kada je kozica potpuno zategnuta, tu su negde na razdaljini od glave nešto manje od 1 cm. Koristio sam jake sapune, sada sam prešao na blage. Uopšte mi ne liči na kondilome jer ne rastu kao bradavice, već se nastanjuju blizu venica na delu koze koja prekriva glavu penisa. Ne šire se brzo, niti rastu. Pojedinačno, jedna od tih iz male grupice, veličine je kao kada na papiru udarite tačkicu hemijskom olovkom. Sada, posle nekoliko doktora koji su tvrdili da su: (prvi) condilomi, (drugi) nisu condilomi nego da počnem da koristim herpigen kremu nedelju dana, pa kontrola, (treći) mi je preporučio isto kao i drugi, samo ne nedelju dana, već 20 dana herpigen sprej, pa na kontrolu. Posle svih izgubljenih dana, svi su odgovorili: "da przimo mi to, moze radio talasima, moze laserom" pitao sam ih: kako tako kada niste potpuno sigurni šta je? Svi su odgovorili da neće da mi škodi ništa, i da ništa nije opasno ako tako nešto uradimo. Moja devojka je imala streptokokus grupe b, i koristila je terapiju sa nekim antibiotikom mozda na bazi penicilina kroz vaginalete, i sada je super. Svi problemi su počeli kada smo spavali mesec dana bez kondoma, a pre problema, i posle nađenog problema, uvek sa kondomom. Zanima me gde bih u nišu, ili beogradu mogao da dam uzorak, da se tačno utvrdi šta je, i da se tek tada vidi sa doktorima šta mi je činiti. Odlučio sam se za vaš odgovor, jer mnogi posetioci vašeg sajta tvrde da su baš na njemu prevazišli svoj problem upravo zbog dobrog saveta. Molim vas da mi odgovorite što je brze moguće. Unapred hvala!

    Odgovoreno: 23. 01. 2010.
    • Poštovani,
      Dođite na pregled na kliniku za kožne i polne bolesti i potražite me. Prema vašim rečima vi verovatno imate tissonove žlezde, promene koje ima većina muškaraca, nisu baš estetske ali luče sebum koji je neophodan. Ne tretiraju se.