Molim vas za pomoc!! Opada mi kosa u poslednjih godinu dana polako ali sigurno. Isla sam ovde na testove u kanadi ali mi kazu da je samo stres u pitanju. Imate li neki savet. . ? Na leto sam bila u srbiji i kupila nirel sampon i losion ali ne vidim neku veliku promenu. Hvala vam puno na odgovoru!

    Odgovoreno: 23. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Šamponom nećete rešiti problem, možda ublažiti. Stres može da pojača ispadanje dlake iz folikula, koje je i sezonskog karaktera. Proverite opšte zdravstveno stanje. Pokušajte cps. Pantogar 2x1 najmanje 4-6 meseci i sprey. Minoksidil 2% 2x dnevno najmanje 6 meseci. Svaka terapija protiv ispadanja kose zahteva strpljenje i nekoliko meseci terapije.