Postovani od pre 4meseca na noktu, uz duz, mi se pojavila linija braon boje, nisam toliko obracao paznju na to, jer sam mislio da je mozda od nekog udarca, medjutim juce u dodatku za blic-novine, procitao sam da to moze da bude i ozbiljan problem kao neka vrsta mladeza. Kad sam malo bolje pogledao na vrhu nokta ima neka mala izraslina. Saljem sliku, koja nije bsa toliko vidljiva. Inetresuje me vase misljenje. Unapred zahvalan!

    Odgovoreno: 21. 01. 2010.

Komentari na pitanje: #50668

    • Možete li napisati kakav je bio dalji sled događaja u vezi sa vašom promenom na noktu? Hvala!