Da li vam je poznato koji koren, koje biljke, se koristi sa "uspavljivanje", lečenje tj. Smirivanje psoriasis-a. Hvala!

    Odgovoreno: 21. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Psorijaza je isuviše ozbiljno oboljenje da bi se lečila na taj način. Nemogu vam preporučiti fito preparate jer iskustva sa njima na našem podneblju nisu povoljna. Jedini pomak u lečenju je napravila kineska tradicionalna medicina ali isuviše mali da bi se govorilo o terapiji psorijaze. Konsultujte dermatologa i prihvatite novi stil i način života. Na osnovu stručne literature u svetu, psorijaza je prva na spisku oboljenja kod koje će se pronaći terapija.