Postovanje doktore pre par meseci mi se pojavio pecat na temenu glave a zatim jos tri i jedan deo leve obrve mi je otpao i na desnom obrazu isto imam jedan pecat velicine 2cm i nigde vise nista koristio sam neke losione bio sam na snimanju temena i doktorka je rekla da ce izrastiti da je sve u redu samo je pitanje kada ce izrastiti ali posle pregleda i tretiranja losionom i samponom mi se samo prosirili pecati i nista vise inace mi kosa u globalu neodpada imao sam gnojenje nokta na nozi ali sam to operisao sve zube sam popravio pa bih vas olio za savet inace zivim u novom sadu hvala unapred

    Odgovoreno: 13. 01. 2010.

Komentari na pitanje: #49892

    • Zdravo ja imam problem prosli mesec sam primetila na temenu glave da imam jedan pecat gde mi je opala kosa i vidi mi se mnogo taj pecat gde sam morala da osisam siske kako mi se to nebi videlo isla sam kod lekara rekli mi da ce to porasti ali treba vremena davali mi sanpone i lekove koji nisu bas u proizvonji recite mi sta da radim i zbog cega mi to tako opada inace nigde nisam nasla pramen kose po kuci poz