Postovani imam dva pitanja: 1) koji sapun preporucujete za pranje intimno pranje kod momaka. Moram da napomenem da meni najvise prija pranje samo sa vodom, ali ne znam da li je to dovoljno. 2) koju kremu ili sredstvo preporucujete za negu kozice glansa posle dugog lecenja kombinovane bakterijsko gljivicne infekcije, jer je malo crvenkasta i suva. Da li mogu da koristim ulje nevena ili kantariona. Probao sam sa pantenolom ali nemam neko pozitivno iskustvo. Dok mazem sve je ok, cim prestanem, oljusti se taj tanki film pantenola i opet je kozica crvenkasta i malo gruba.

    Odgovoreno: 05. 01. 2010.
    • Poštovani,
      Nikakav specijalan sapun. Sapun generalno koristite na 2-3 dana. Pranje vodom je u redu. Što se tiče drugog pitanja pokušajte exfoliac regenerativnom kremo exfoliac ali svakako ne preterujte, jer će se crvenilo povući, samo strpljenja.