Postovani, moj sin ima godine i vec par nedelja mu se povremeno pojavljuje crvenilo slicno koprivnjaci najcesce oko vrata ali i po rukicama, stomaku i nogicama. Nema nekog pravila, caik i po licu ponekad. Vrlo brzo se povuce, posle 15-20 min. Ne znam da li je potrebno raditi alergijske testove, mada je pedijatar rekao da je to normalno kod male dece. Do sada nisam primetila neku reakciju na hranu. Sta je najbolje da uradim po ovom pitanju? Unapred hvala

    Odgovoreno: 04. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Pokušajte da povežete pojavljivanje promena sa nekim drugim mogućim uzrocima: napitcima, detergentima, omekšivačima, jastučnicom, cvećem u sobi. Jednostavno sve u našem okruženju moiže biti alergen. Konsultujte pedijatra, ne vidi se u pitanju koliko dete ima godina, može mu pomoći sir. Aerius 1/2 kašičice dnevno.