Poštovani! Nezznam kako bih vam opisao ovu promjenu ali danas sam malo iznad korjena penisa primjetio neku crvenu točkicu i ja sam to grebao malo i sada mi se čini kao mala ranica pa moje pitanje je sada dali je to nešto ozibljno ili je možda urasla dlačica pošto ja brijem prepone i penis. Hvala unaprijed!

    Odgovoreno: 04. 01. 2010.

Komentari na pitanje: #49293

    • Danas sam primjetio malo iznad korene penisa tacnije na venerinom brijegu neko crvenilo sa tackicama nesto kao lisaj ali nije lisaj, pa ako mozete da mi pomognete da odgonetnem sta je?