Vec dva puta do sada sam hiruskom intervencijom skidala aterom sa glave sada se ponovo pojavio a i sin koji ima 24 ima na glavi aterom zanima me dali postoji neki melem ili krema koji bi dugotrajnom uptrebom mogao da anulira aterom da se ne mora raditi intervencija hvala unapred

    Odgovoreno: 27. 12. 2009.

Komentari na pitanje: #48994

    • Ja sam pre tacno godinu dana uklonio sa glave jedan aterom velicine oraha, odmah po uklnjanju konci i opadanja kraste osetio sam pod prstom na istom mestu nekakvu grudvicu koja evo i dan danas stoji kao tada. . . Sta bi to moglo biti? Da li nastanak novog ateroma na istom mestu odakle je vec uklonjen ili nesto od same intervencija, ne znam, mozda hematom ili nesto slicno? Zna li neko sta bi to moglo biti? Hvala!