Mom decku se jako znoje noge, pa samim tim i noge mu neprijatno mirisu. Da li bi ste mi preporucili neki losion, puder, krem ili bilo sta sto bi mu resilo problem?

    Odgovoreno: 27. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Pre svega bih mu savetovao konsultaciju dermatologa. Potrebno je utvrditi da li je, kako mi to kažemo, na takvom terenu razvijeno gljivično oboljenje ili ne. Što se preparata tiče ukoliko je hiperhidroza prekomerna, koriste se preparati na bazi aluminijum chlohidrata i botox.