Poštovani, prije oko 3-4 mjeseca na licu sam od istiskanja bobuljice oštetila krvni sud, tako da mi oko 1 mjesec nije moglo da zaraste. . Napravi se krasta ja je slučajno otkinem pa krvari po nekoliko minuta i tako 1 mjesec-tada sam stavila flaster i kada je krasta sama otpala na licu mi je ostala izbočina crvene boje i sada ništa nisam dirala ali već skoro 7-8mjeseci je iste boje i veličine, pa mi smeta jer ružno izgleda. Pa bih vas molila da mi kažete na koji način to mogu da odstranim i da li je bolno? Gdje to mogu da obavim i koliko košta? Unaprijed zahvalna

    Odgovoreno: 17. 12. 2009.

Komentari na pitanje: #48465

    • To nije ozbiljno i nemoj da se brines uzmi zagrebacki melem i mazi ga u tankom sloju i za 5 dana ces vidjeti poboljsanje!!!!!!!!!!!!