Zovem se marko imam 23 godina. Kao mladji imao sam fimozu odprilike do sedmog razreda. . . I od kad znam za sebe na penisu na krajevima glansa imam crvenilo i danas dan i a prilokom erakcije tj. Posle erakcije kozica na glansu mi je malo hrapava kao da gubi elasticnost. . . Bio sam kod koznog terapija je bila neuspesna pa me je kozni poslao da mi uzmu isecak da se vidi sta je, medjutim kod urologa na kbc zvezdari mi je rekao da nema potrebe za isecak da ce to uvek tako da mi bude, dao mi je daktanol mast cini mi se tri meseca da mazem, posle tri mesecaa neuspesno i dalje i rekao mi je jos tri meseca. . . Ali ja mislim da nece to pomoci. . . Kako kaze on to je promena na kozi i uvek ce tako biti tj. Balanopostitis. . . Ima li mi leka da i kod doktora mogu otici pa makar i privatno samo da to sredim! Znaci krajevi glansa su crveni kao da imam prsten na penisu.

    Odgovoreno: 08. 12. 2009.
    • Poštovani,
      Naravno da ima. Ali nekako mi se terapij akoju ste koristili i vaš subjektivni osećaj nekako ne uklapa. Za početak smanjite svakodnevno pranje sapunom na trećši dan a svakodnevno samo ispiranje mlakom vodom. Koristite crem. Canesten 2x dnevno. Javite se za 7-10 dana.