Poštovanje, više od godinu dana suprug ispod pazuha ima nekoliko sitnih visećih bradavica rozkaste boje. Išao je kod dermatologa i rečeno mu je da to u principu može da se odstrani hirurški, ali da nema potrebe jer navodno nije ništa strašno. Dobio je savjet da može bradavice podvezati koncem i da će se tako sasušiti i otpasti. Prije 4-5 dana je podvezao jednu da proba, nije počela da se suši, samo joj je vrh postao malo tamniji i sad je počeo da osjeća blago zatezanje i mali bol. Molim za savjet šta dalje. Hvala.

    Odgovoreno: 29. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Nemojte da se lečite zastarelim i napuštenim modalitetima iz perioda praistorije. Molim vas pronađite nekog drugog dermatologa ili stručno lice koji će vam promene ukloniti radio talasima - bezbedno, efikasno, bezbolno i sigurno na obostrano zadovoljstvo.