Mozete li mi reci na koji nacin se mogu otkloniti siringomi, da li moze laserskim putem ili postoje neke kreme za otklanjanje? Da li nakon otklanjanja mogu da mi ostanu oziljci. Ja ih imam u predelu oko ociju i ima ih bas dosta. Inace imam 25 godina. Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 29. 11. 2009.

Komentari na pitanje: #46489

    • Hvala vam na odgovoru, ali kako hemiskim pilingom, jel to kupujem u apoteci ili dobijam od lekara? I da li moram da menjam nacin ishrane da bi nestali. Unapred vam hvala