Osecam svrab na testisima odmah pored zavrsetka penisa, sa obe strane, a sa jedne strane imam recimo malu belu bubuljicu koja takodje svrbi. Svrab se javlja obicno preko noci, ali i preko dana, i primetio sam malo crvenilo, mozda zbog drapanja. Sta da radim? Hvala.

    Odgovoreno: 22. 11. 2009.

Komentari na pitanje: #46123

    • Imam isti problem, lecio sam se 2-3 godine i nista. Kreme i masti koje prepisu doktori (dermatolozi) nisu mi pomogl, mozda 35% . Svrab i crvenilo se uzastopno vraca. .