Postovani imam problem po dijagnozi lekara opste prakse dobio sam dijagnozu da imam herpes zoster primam vec 4 infuzije ja mislim da mi daje bendoksin ali mene sve vise i vise boli malo mi se smanjilo i popucalo imam jake bolove a izbilo mi je ha vratu prema levom ramenu do iza ledja sta da radim hvala

    Odgovoreno: 17. 11. 2009.

Komentari na pitanje: #45378

    • Cemu sluzi bendoksin lek u ampuli od 50mg daje se i. V i s. C. Ja sam djak medicinske skole 2 god. . . . .