Molim vas da mi odgovorite, kako da se izborim protiv gljivica na koži glave gde imam i seboreju, kojim antigljivičnim mastima da mažem ili da prethodno uradim bris kože glave na bakterije i gljivice pa da onda mažem, imam užasnu perut. Hvala, nemojte mi samo reći da upotrebljavam šampone protiv peruti, htela bih da doživotno popravim svoje stanje na koži glave.

    Odgovoreno: 07. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Koristite šampon sa cink piritinoinom dovoljno dugo do 8 nedelja. Nemojte bris bez konsultacije sa dermatologom. Svakako se konsultujte sa dermatologom. Ima dovoljno kvalitetnih preparata za vaš problem ali je potreban nadzor dermatologa.