Molio bih vas za savet. Pre cetiri meseca sam se zarazio sa triperom, odmah sam otisao kod lekara i dobio injekcije-antibiotike, posle primljenih antibiotika sam radio analize koje su ponovo bile pozitivne, zatim sam pio antibiotike u tabletama, opet su analize bile pozitivne, pa sam opet dobio injekcije, i nakon toga su mi analize na triper pozitivne. Obisao sam nekoliko razliciti lekara i urologa i samo mi prepisuju antibiotike a triper me ne prolazi i to traje vec jako duga a ja zaista vise ne znam sta da radim i kome da se obratim pa vas molim da me posavetujete. Hvala.

    Odgovoreno: 25. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Vi sada imate najverovatnije antitela na treponemu. Potrebno je uraditi specifične laboratorijske analize naravno tamo gde je to i moguće. Najbolje bi bilo da ako ste u beogradu se javite na vma (prof. Dr radoš zečević) ili u nišu na klinici za kožne i polne bolesti (niš) .

      pročitajte:

      http: //www. Stetoskop. Info/sifilis-828-c35-sickness. Htm

      http: //www. Stetoskop. Info/treponema-pallidum-1885-c57-sickness. Htm