Postovani, molim vas da mi pomognete odgovorom na sledeće pitanje. Naime, imam bele tačkice, kao male prištiće na obodu glavića penisa. Taj deo je i tamnije boje od ostatka. Molim vas da mi preporučite neki tretman. Hvala.

    Odgovoreno: 22. 10. 2009.

Komentari na pitanje: #42753

    • Hvala na odgovoru. Mislio sam samoinicijativno da uzmem neke kreme, pošto sam video da su na internetu nekim ljudima sa sličnim ili istim simptomima preporučivali canesten ili plimycol.