Postovani, pre oko mesec dana sam primetio promenu koze na penisu od oko 1 cm duzine ispod glavica na sluzokozi. Bele je boje i pomalo hrapavo, ne boli me, niti me svrbi, pa me interesuje sta je u pitanju.

    Odgovoreno: 15. 10. 2009.

Komentari na pitanje: #42394

    • Imam 29go. I imam trroje zensko dece i mala ima sad 13 mececi posle porodzaja 3 meseca sam uzela spiralu ona se zove mirena sa jednim hormonom i imala sam jake probleme dok sam je navikla depresije svrbejne cesajnje papetos i imalasam samo 6mes. Menstruaciju i sad vise nemam i sad kad trebam dobit osjetise neki odvratan miris ko recmo kad se meso pokvari i bila sam kod doktora i davomije neke tablete nista mi nije pomoglop. S taje smrad je bijo i dok sam dobijala pre i posle menstruacije inace jasam u njemacku pa sam bila kod privatnog doktora daomije waginalne tablete i rekojje da je upala wagine i toje mozda bilo mesec dana i ponovo mozetel mi rec staje to dalje to neko oboljejne unutrasnih organa molivas recite ja neznam vec kolko sam tebleta ispila i doktorima bila jednostavno groznoje