postovani, pre par dana mi je izasla, na korenu penisa, velicine graska bubuljica, crvene boje, koja pri dodiru zaboli. a pre par nedelja sam isto imao na donjem delu stomaka slicne, koje su brzo nestale. uradio sam test na hpv krajem prosle godine, negativan je. sta li bi to moglo biti? da li je moguce da je lojna zlezda, ili postoji li mogucnost nastanka bubuljice od urasle dlake, jer sam pre par meseci obrijao taj predeo?

    Odgovoreno: 07. 05. 2008.
    • Najverovatnije je rec o obicnom folikulitisu tj. bezopasnoj upali korena dlacice,no kako je nemoguce postaviti dijagnozu bez klinickog pregleda  i eventualnih ispitivanja i analiza , predlzem Vam da se
      javite dermatologu.Ukoliko Vam je nakon tog pregleda potrebno neko dodatno objasnjenje postavljene dijagnoze rado cu pokusati da Vam pomognem .
      dr Zorana Zlatanovic
      dermatovenerolog