Postovani!Imam problem sa aknama i mascenjem lica,a i kosa mi se na temenu masti i opada.Pokusao sam lecenje raznim preparatima,ali sve se zavrsavalo bezuspesno.Imam 25g.Dali zanate o cemu se radi i dali ima pomoci!Hvala

    Odgovoreno: 07. 05. 2008.
    • Naravno da ima pomoci,samo je pitanje koliko ste Vi spremni da sledite uputstva lekara.Akne se uspesno lece ali  zahtevaju dosta strpljenja i upornosti kao i puno poverenje u ordinirajuceg lekara.Obratite se dermatologu i sledite njegove savete.. Akne su detaljno obradjene na nasem sajtu, u rubrici zdravlje mladih te tu mozete naci nesto vise informacija o raspolozivim  terapijskim metodama.
      dr Zorana Zlatanovic
      dermatovenerolog