Imam sina 22 meseca starog i ima problema sa ekcemom.Nas lekar je posle raznih lekova koji nisu mnogo pomogli uzgred budi receno, preporucio lek PROTOPIC 0,1% ali neznam gde ga mogu naci i da nije previse mali za takav lek. Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 24. 04. 2008.
    • Protopic je lek iz grupe imunomodulatora i slobodno se moze koristiti kod dece.Na nasem trzistu se od skora na lekarski recep moze nabaviti ELIDEL ,lek iz iste grupe.Potrebno je da vam lek propise
      klinicki dermatolog,recept Vam daje Vas pedijatar  a lek  podizete u drzavnim apotekama. Svakako se javite dermatologu i ukoliko ste u mogucnosti posaljite mi fotografije pomenutih koznih promena.
      dr Zorana Zlatanovic
      dermatovenerolog