Posgovani, Prvi panicni napad sam imao sa 18 godina, nakon toga nisam uzimao terapiju nikakvu, i situacija se smirila sa povremenim teskobama tu i tamo, ali podnosljivo. Sad imam 30 godina i razveo sam se pre godinu dana, pre mesec dana sam imao izuzetno jak panicni napad kada sam otisao da jedem, pre toga sam imao takodje 2 puta nelagode svaki put pre jela. Pre. Ovog napada sam primetio i da mi je erekcija znatno oslabila, sad imam losu koncetraciju, nemam seksualnu zelju, smanjena mi je i zelja za druzenjem, los mi je san, plitak kao i apetit, smrsao sam. Nekih 5 kila... Takodje ako popijem piva dobijam opet nelagodu i zelju da sto pfe. Izdjem iz mesta na kom sedim. Pio sam po potrebi xalol. Mozete li mi. Reci koliko je moje stanje ozbiljno i da li trebam sam da. Se. Borim sa. Ovim. Ili da pocnem sa terapijom. Hvala. Na. Odgovoru

    Odgovoreno: 29. 04. 2023.
    • Poštovani,

      S obzirom na to da napadi  postaju učestaliji i da počinju da se prelivaju na ostale sfere Vašeg života - seksualnu, socijalnu, zdravstvenu, remeteći Vaše svakodnevno funkcionisanje, bilo bi dobro da se javite psihoterapeutu. Što se tiče terapije lekovima konsultovati psihijatra.

      Srdačan pozdrav