1. Stalno razmišljanje o sitnicama

    Pitanje broj: #128111

    Imam problem sa stalnim razmišljanjima o nekim nebitnim stvarima u životu. Mučim se i tako dovodim sebe u poziciju da nisam raspoložen, nemam apetita, nervozan sam. Dok sam sa društvom ili devojkom meni su konstantno pristune neke misli, koje se mučim da izbacim iz glave, ali retko kad uspem da budem raspoložen kao nekad. Voleo bih neki koristan savet, samo bez lekova. Upravo sada se osećam tako da bih mogao da se isplačem.

    Odgovoreno: 16. 10. 2015.

Komentari na pitanje: #128111

    • Nemanja, 27/02/2013 at 22: 01 sve pohvale za tim magic dent-a!!! Super ste!!! Preporucujem svima!!! Strucnost, psslerionafnoot, ljubaznost i dobra atmosfera su na mene ostavile utisak!!! Pozz. Za ekipu iz ordinacije