1. Predosećaj smrti

    Pitanje broj: #139169

    Već nekoliko mjeseci me muči predosjećaj smrti. Sve što pročitam na internetu umislim, osjećam, zamišljam. Šta da radim?

    Odgovoreno: 07. 09. 2015.
    • Bilo bi dobro da što manje čitate vesti, pogotovo one na internetu, jer dosta negativnih vesti mogu, pogotovo kod emotivno labilnijih osoba, izazvati i pojačati strahove koje takva osoba već u sebi ima kao latentne. Nemojte sebe isprobavati u tome koliko možete izdržati jer su posledice već tu u vidu predosećaja smrti. Zato bih Vam savetovala što pre posetu psihologu ili psihoterapeutu.